Evcilpet, Türkiye’de her geçen gün daha da çok büyüyen evcil hayvanların gıda ve aksesuar sektöründe,

evcil hayvan sahiplerine en iyi hizmeti verebilmek amacı ile kurulmuş, sokak hayvanları için sürekli ticari bütçesinden pay ayıran evcil dostu bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Evcil hayvanların tıpkı bizler gibi birçok ihtiyacı olduğunu ve evcil dostlarımızın bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek kişiler şüphesiz ki bizleriz.

Evcilpet Evcil Hayvan Ürünleri Ltd. Şti. firması olarak bizler sizin bu hassasiyetinizi, sevgi ile oluşan bağlarınızı ticari bir plana dökerken, kazanç odaklı bir ticaret anlayışından uzak tüm evcil dostlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere gönül rahatlığıyla ulaşabileceği bir firma olmayı tercih ettik. Çünkü canlı varlıklara hizmet etmek hassasiyet ister. Bu hassasiyet, ürünlerin tazeliğinden tutun, en dayanıklı oyuncaklara kadar bizim satış politikamızı belirler. Geniş bir yelpazede kaliteli köpek ve kedi ürünleri dışında kuş, balık, kemirgen ve sürüngen ürünlerimiz de bulunuyor.

İyi Markaların, en kaliteli mamaları, aksesuarları, yemleri, kıyafetleri, oyuncakları…

İşte bu satış politikası ile kurulmuş olan firmamız, evcil dostlarınız için arzuladığınız her şeyi daha siz alışveriş yapmadan bilmekteyiz. Çünkü bizde evcil hayvan sahibi olarak yıllardır kedi, köpek, balık, kanarya, muhabbet kuşu, hamster, iguana, papağan, süs tavukçuluğu gibi evcil hayvanların bir çoğunu besledik ve beslemeye devam ediyoruz bu nedenle evcil hayvan besleyen tüm hayvan sever dostlarımızın evcil hayvan beslerken ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi a’dan z’ye düşünüp bu platformda birleştirerek evcil dostu bir firma olma yolunda devam etmeyi başardık.

Bu yüzden ürün skalamıza 10.000 civarı kadar ürün ekledik, ekmeye de devam edeceğiz. Mamalardan, köpek oyuncaklarına kadar uzanan bu devasa ürünlerin arasında, ihtiyacınız olan bütün evcil hayvanlara özel yapılmış, en iyi markaların, en kaliteli mamaları, yemleri, aksesuarları, kıyafet ürünleri dışında kuş, balık, kemirgen ve sürüngen ürünlerimiz de bulunuyor.
Aynı zamanda bu markalarla olan güven bağımız sayesinde, ürünlerinizin iade ve değişimleri konusunda oldukça iddialı bir konumdayız.

 

Güvenilir Alışveriş ;

Müşterilerimizin gizliliğini korumak (bunun için alışveriş işlemlerinde 256-bit SSL şifreleme kullanmaktayız yani kredi kartı ve adres bilgilerinizsistemimize şifreli olarak kaydedilmektedir), ayrımcılık yapmamak, transparan ve adil satış şartları sunmak başlıca ilkelerimiz arasındadır. Ayrıca çalışanlarımızdan, rakiplerimize kadar kurduğumuz tüm ilişkiler de karşılıklı güveni, saygıyı gözetiyoruz.

Sosyal Hesaplar;

Güncel kampanya,indirim ve diğer etkinliklerden haberdar olmak için ;

facebok.com/evcilpet
instagram.com/evcilpet
twitter.com/evcilpet

Yukarıda bulunan sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz durumunda tüm kampanyalardan ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Evcilpet İletişim :

Aşağıda bulunan iletişim seçeneklerini kullanarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata kısa süre içerisinde geçebilirsiniz.

? Telefon: Haftanın 5 günü 09:00- 20:00 saatleri arasında 0850 259 59 63 no’lu destek hattımızdan,
? Telefon: Cumartesi – Pazar Günleri 10:30- 20:30 saatleri arasında 0850 259 59 63 no’lu destek hattımızdan,
? WhatsApp : Hafta içi 09:00 – 21:00 Hafta sonları 10:30- 20:30 saatleri arasında “WhatsApp” üzerinden bizimle iletşime geçebilirsiniz.