TESLİMAT :

Siparişlerinizin teslimatları kargo ile gönderilmektedir. Teslimat süresi mesai saatleri içerisinde 3 iş günü olarak belirlenmiş olup, uzak bölgelerde 7 iş günüdür. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.

  • Ürün teslimatı siparişinizdeki belirtilen adrese teslim edilir.
  • Siparişinizi verirken lütfen adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak yazmayı unutmayınız.
  • Teslimat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız yetkilinin önünde açıp kontrol ediniz.
  • Eğer üründe herhangi bir hasar varsa, yetkiliye tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim alındıktan sonra yetkili görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
  • Bildirdiğiniz adrese, seçmiş olduğunuz günde paketinizi getiren kargo çalışanı, size veya paketinizin teslim edilmesini bildirdiğiniz kişiye ulaşamaz ise paketiniz ilgili kargo şubesine geri getirilir. Oradan da Evcilpet.com’a geri döner.
  • Teslim alınmayan paketler Evcilpet’in sorumluluğunda değildir. Kargo şubesinden kendinizin alması gerekir.

Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Satıcı tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Satıcı üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

İhtilaflerin Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.